SMBJ150CAHE3/52 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 1,040
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
דומים
Microchip Technology
דומים
Comchip Technology
Comchip Technology
243V מלחץ 2.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMBJ150CAHE3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ150CAHE3/52-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ150CAHE3/52
תיאור
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
150V
מתח - פריצה (מינ')
167V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
243V