SMBJ15CAHE3/52 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 22,842
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 4,519
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
דומים
Semtech Corporation
דומים
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
Comchip Technology
Comchip Technology
24.4V מלחץ 24.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMBJ15CAHE3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ15CAHE3/52GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ15CAHE3/52
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
24.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V