SMBJ18A-E3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ18A-E3/52GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ18A-E3/52GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ18A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ18A-E3/52
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
29.2V מלחץ20.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ18A-E3/52 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
20V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V