SMBJ18D-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ18D-M3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ18D-M3/IGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ18D-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ18D-M3/I
תיאור
TVS DIODE 18VWM 28.8VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
28.8V מלחץ20.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.8A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
20.3V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
28.8V