SMBJ24A-E3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ24A-E3/52GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ24A-E3/52GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ24A-E3/52
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ15.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V