SMBJ24AHE3/5B אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 14,930
גיליון נתונים
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 1,800
גיליון נתונים
דומים
YAGEO
38.9V מלחץ 15.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMBJ24AHE3/5B
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ24AHE3/5BGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ24AHE3/5B
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V