SMBJ24CD-M3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ24CD-M3/HGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ24CD-M3/HGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ24CD-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ24CD-M3/H
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.4VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.4V מלחץ15.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
27.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.4V