SMBJ30A-E3/5B
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ30A-E3/5BGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ30A-E3/5BGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ30A-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ30A-E3/5B
תיאור
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48.4V מלחץ12.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ30A-E3/5B דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
33.3V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
48.4V