SMBJ36CD-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ36CD-M3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ36CD-M3/IGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ36CD-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ36CD-M3/I
תיאור
TVS DIODE 36VWM 57.3VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
57.3V מלחץ10.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
10.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
40.6V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
57.3V