SMBJ3V3-E3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ3V3-E3/52GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ3V3-E3/52GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ3V3-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ3V3-E3/52
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 10.3V DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10.3V מלחץ200A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ3V3-E3/52 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
200A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
פעיל
קיבוליות @ תדר
5200pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V
מתח - פריצה (מינ')
4.1V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
10.3V