SMBJ45CD-M3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ45CD-M3/HGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ45CD-M3/HGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ45CD-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ45CD-M3/H
תיאור
TVS DIODE 45VWM 71.6VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
71.6V מלחץ8.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
45V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
50.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
71.6V