SMBJ48CD-M3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ48CD-M3/HGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ48CD-M3/HGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ48CD-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ48CD-M3/H
תיאור
TVS DIODE 48VWM 76.3VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
76.3V מלחץ7.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
48V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
54.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
76.3V