SMBJ54CA-E3/5B
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SMBJ54CA-E3/5BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SMBJ54CA-E3/5BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SMBJ54CA-E3/5BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ54CA-E3/5B
תיאור
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
87.1V מלחץ6.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
54V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
60V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
87.1V