SMBJ54CAHE3/5B אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 4,391
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
דומים
Panjit International Inc.
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 9
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
STMicroelectronics
קיים במלאי: 156
Comchip Technology
87.1V מלחץ 6.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMBJ54CAHE3/5B
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ54CAHE3/5B-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ54CAHE3/5B
תיאור
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
54V
מתח - פריצה (מינ')
60V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
87.1V