SMBJ8.5CAHE3/5B אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 3,159
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Semtech Corporation
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
דומים
דומים
STMicroelectronics
STMicroelectronics
14.4V מלחץ 41.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMBJ8.5CAHE3/5B
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ8.5CAHE3/5B-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ8.5CAHE3/5B
תיאור
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
41.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
8.5V
מתח - פריצה (מינ')
9.44V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
14.4V