SMBJ8.5CD-M3/I אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
14.3V מלחץ 42.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMBJ8.5CD-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ8.5CD-M3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ8.5CD-M3/IGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ8.5CD-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ8.5CD-M3/I
תיאור
TVS DIODE 8.5VWM 14.3V DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
42.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
8.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
9.57V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
14.3V