SMBJ85A-E3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ85A-E3/52GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ85A-E3/52GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ85A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ85A-E3/52
תיאור
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
137V מלחץ4.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
85V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
94.4V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
137V