SMBJ90CA-E3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ90CA-E3/52GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ90CA-E3/52GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ90CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ90CA-E3/52
תיאור
TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
146V מלחץ4.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
90V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
100V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
146V