SMC3K43CA-M3/57
מק"ט מוצר של DigiKey
SMC3K43CA-M3/57GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMC3K43CA-M3/57GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMC3K43CA-M3/57GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMC3K43CA-M3/57
תיאור
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
תיאור מפורט
69.4V מלחץ43.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
מודלים EDA/CAD
SMC3K43CA-M3/57 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
43.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
43V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
47.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
69.4V