SMC3K54CA-M3/57
מק"ט מוצר של DigiKey
SMC3K54CA-M3/57GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMC3K54CA-M3/57GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMC3K54CA-M3/57
תיאור
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
תיאור מפורט
87.1V מלחץ34.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
מודלים EDA/CAD
SMC3K54CA-M3/57 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
34.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
54V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
60V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
87.1V