SMC5K24A-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
SMC5K24A-M3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMC5K24A-M3/IGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMC5K24A-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMC5K24A-M3/I
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ129A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
129A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V