SMC5K28CA-M3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SMC5K28CA-M3/HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SMC5K28CA-M3/HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SMC5K28CA-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMC5K28CA-M3/H
תיאור
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
45.4V מלחץ110A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
110A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
28V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
31.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
45.4V