SMC5K30A-M3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
SMC5K30A-M3/HGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMC5K30A-M3/HGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMC5K30A-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMC5K30A-M3/H
תיאור
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48.4V מלחץ103A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
103A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
33.3V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
48.4V