SMCJ150A-E3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ150A-E3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ150A-E3/57TGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ150A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ150A-E3/57T
תיאור
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
243V מלחץ6.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ150A-E3/57T דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
150V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
167V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
243V