SMCJ150A-M3/57T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
243V מלחץ 6.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB, SMC
SMCJ150A-M3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ150A-M3/57T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ150A-M3/57T
תיאור
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
150V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
167V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
243V