SMCJ15CA-E3/9AT
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ15CA-E3/9ATGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ15CA-E3/9ATGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ15CA-E3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ15CA-E3/9AT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ61.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ15CA-E3/9AT דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
61.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V