SMCJ170A-M3/9AT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Littelfuse Inc.
275V מלחץ 5.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB, SMC
SMCJ170A-M3/9AT
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ170A-M3/9AT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ170A-M3/9AT
תיאור
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
170V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
189V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
275V