SMCJ26A-E3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ26A-E3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ26A-E3/57TGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ26A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ26A-E3/57T
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ35.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
35.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
28.9V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V