SMCJ43CA-E3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ43CA-E3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ43CA-E3/57TGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ43CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ43CA-E3/57T
תיאור
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
69.4V מלחץ21.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ43CA-E3/57T דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
21.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
43V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
47.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
69.4V