SMCJ48CA-E3/57T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 77.4V מלחץ19.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AB (SMCJ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SMCJ48CA-E3/57T דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 19.4A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 1500W (1.5kW) |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ערוצים דו-כיווניים 1 | מארז / תיבה DO-214AB, SMC |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 48V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 53.3V | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 77.4V |