SMCJ48CA-E3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ48CA-E3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ48CA-E3/57TGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ48CA-E3/57T
תיאור
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
77.4V מלחץ19.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ48CA-E3/57T דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
19.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
48V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
53.3V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
77.4V