SMCJ64A-E3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ64A-E3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ64A-E3/57TGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ64A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ64A-E3/57T
תיאור
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
תיאור מפורט
103V מלחץ14.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
14.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
64V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
71.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
103V