SMCJ78CA-E3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ78CA-E3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ78CA-E3/57TGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ78CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ78CA-E3/57T
תיאור
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
126V מלחץ11.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ78CA-E3/57T דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
11.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
78V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
86.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
126V