SMCJ78CA-M3/57T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 1,745
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Comchip Technology
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
דומים
דומים
126V מלחץ 11.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB, SMC
SMCJ78CA-M3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ78CA-M3/57T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ78CA-M3/57T
תיאור
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
11.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
78V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
86.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
126V