SMF26A-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
SMF26A-E3-18GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMF26A-E3-18GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMF26A-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMF26A-E3-18
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO219AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ4.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-219AB (SMF)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4.8A
יצרן
הספק - מתקף שיא
200W
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
230pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מארז‏ / תיבה
DO-219AB
מתח - פריצה (מינ')
28.9V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V