SMF58A-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
SMF58A-E3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMF58A-E3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMF58A-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMF58A-E3-08
תיאור
TVS DIODE 58VWM 95VC DO219AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
95V מלחץ2.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-219AB (SMF)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
200W
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
144pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
58V
מארז‏ / תיבה
DO-219AB
מתח - פריצה (מינ')
64.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
95V