T15B16CAHM3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
112-T15B16CAHM3/ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-T15B16CAHM3/ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-T15B16CAHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T15B16CAHM3/I
תיאור
DIODE, TVS, 1.5KW, 16V, BIDIRECT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22.5V מלחץ68.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
68.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 185°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
13.6V
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - פריצה (מינ')
15.2V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
22.5V