TZMC15-GS08
מק"ט מוצר של DigiKey
TZMC15-GS08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TZMC15-GS08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TZMC15-GS08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TZMC15-GS08
תיאור
DIODE ZENER 15V 500MW SOD80
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 500 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-80 MiniMELF
מודלים EDA/CAD
TZMC15-GS08 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 11 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 200 mA
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
‎±6%
הספק - מקס'
500 mW