TZX5V1B-TAP
מק"ט מוצר של DigiKey
TZX5V1B-TAPGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TZX5V1B-TAPGITB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TZX5V1B-TAP
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 500MW DO204AH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 500 mW חור מעבר AH‏204‏-DO‏ (35‏-DO‏)
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 200 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
מארז ההתקן של הספק
AH‏204‏-DO‏ (35‏-DO‏)
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 2 V