UF1006-M3/54 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות 800 V 1A חור מעבר ‎DO-204AL (DO-41)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
UF1006-M3/54
מק"ט מוצר של DigiKey
UF1006-M3/54-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UF1006-M3/54
תיאור
DIODE STANDARD 800V 1A DO204AL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
75 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 800 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
קיבוליות @ Vr‏, F
10pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
800 V
מארז ההתקן של הספק
‎DO-204AL (DO-41)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 180°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.7 V @ 1 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA