UF4004-E3/54
מק"ט מוצר של DigiKey
UF4004-E3/54GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
UF4004-E3/54GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UF4004-E3/54
תיאור
DIODE STANDARD 400V 1A DO204AL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 400 V 1A חור מעבר ‎DO-204AL (DO-41)‎
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
50 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 400 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
קיבוליות @ Vr‏, F
17pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
400 V
מארז ההתקן של הספק
‎DO-204AL (DO-41)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 1 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA