V10KM120DUHM3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
V10KM120DUHM3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V10KM120DUHM3/IGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
V10KM120DUHM3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V10KM120DUHM3/I
תיאור
DIODE ARR SCHOT 120V 10A FLATPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 2 בלתי תלויים 120 V 10A הרכבה משטחית ‎8-PowerTDFN
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זרם - דלף הפוך @ Vr
350 µA @ 120 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
תצורת דיודה
2 בלתי תלויים
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
120 V
מארז‏ / תיבה
‎8-PowerTDFN
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A
מארז ההתקן של הספק
FlatPAK 5x6 (כפול)
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
890 mV @ 5 A