V15P15-M3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
112-V15P15-M3/HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-V15P15-M3/HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-V15P15-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V15P15-M3/H
תיאור
DIODE SCHOTTKY 150V 15A TO277A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 150 V 15A הרכבה משטחית ‎TO-277A (SMPC)‎
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.08 V @ 15 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
300 µA @ 150 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎TO-277A (SMPC)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A