V15P8-M3/86A
מק"ט מוצר של DigiKey
V15P8-M3/86AGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V15P8-M3/86AGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V15P8-M3/86A
תיאור
DIODE SCHOTTKY 80V 4.6A TO277A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 80 V 4.6A הרכבה משטחית ‎TO-277A (SMPC)‎
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
660 mV @ 15 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1.2 mA @ 80 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
80 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
4.6A