V15PM6-M3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
V15PM6-M3/HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V15PM6-M3/HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
V15PM6-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V15PM6-M3/H
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 15A TO277A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 60 V 15A הרכבה משטחית ‎TO-277A (SMPC)‎
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1.2 mA @ 60 V
סדרה
קיבוליות @ Vr‏, F
2300pF ב-4V, 1MHz
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
640 mV @ 15 A