V20DL45BP-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
112-V20DL45BP-M3/ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-V20DL45BP-M3/ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-V20DL45BP-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V20DL45BP-M3/I
תיאור
DIODE SCHOTTKY 45V 20A SMPD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 45 V 20A הרכבה משטחית SMPD
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
V20DL45BP-M3/I דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
640 mV @ 20 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2.5 mA @ 45 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
SMPD
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
20A