V20PW22-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
112-V20PW22-M3/ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-V20PW22-M3/ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-V20PW22-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V20PW22-M3/I
תיאור
DIODE SCHOTTKY 200V 20A SLIMDPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 200 V 20A הרכבה משטחית SlimDPAK
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
300 µA @ 200 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
780pF ב-4V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
20A
מארז ההתקן של הספק
SlimDPAK
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
960 mV @ 20 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA