V20PWM10C-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
V20PWM10C-M3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V20PWM10C-M3/IGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
V20PWM10C-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V20PWM10C-M3/I
תיאור
DIODE ARR SCHOTTKY 100V SLIMDPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 100 V 10A הרכבה משטחית 3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
820 mV @ 10 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז ההתקן של הספק
SlimDPAK
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A