V2PL45HM3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
V2PL45HM3/HGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V2PL45HM3/HGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
V2PL45HM3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V2PL45HM3/H
תיאור
DIODE SCHOTTKY 45V 2A DO219AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 45 V 2A הרכבה משטחית AD‏219‏-DO‏ (MicroSMP‏)
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
350 µA @ 45 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
300pF ב-4V, 1MHz
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
מארז ההתקן של הספק
AD‏219‏-DO‏ (MicroSMP‏)
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
560 mV @ 2 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA