V30DM120C-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
V30DM120C-M3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V30DM120C-M3/IGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
V30DM120C-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V30DM120C-M3/I
תיאור
DIODE ARRAY SCHOTT 120V 15A SMPD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 120 V 15A הרכבה משטחית 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), ואריאנט
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
V30DM120C-M3/I דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
970 mV @ 15 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
800 µA @ 120 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), ואריאנט
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז ההתקן של הספק
SMPD
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
120 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
15A